1. Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 12.00 – Msza Święta przy kapliczce w Łyczance.
*Dzisiaj XVII Dzień Papieski pod hasłem IDŹMY NAPRZÓD Z NADZIEJĄ. Ofiarą wspieramy fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia na rzecz uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin, dająca tej młodzieży szansę dalszego kształcenia.

2. Poniedziałek – ŚWIĘTO BŁ. WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA.
Godz. 19.00 – Katecheza przed chrzcielna, na Plebanii.
Czwartek – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum.
Piątek - wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
* po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Małego Apostoła i Grupy Apostolskiej.

3. 13 października 1917 r. miało miejsce ostatnie objawienie Matki Bożej dzieciom w Fatimie. Zachęcamy wszystkich do odmawiania różańca dla ratowania świata – o co tak bardzo prosiła Matka Boża. Nabożeństwa w tygodniu, w naszym Sanktuarium o 17.30; w Olszowicach – o 16.30; w przy kapliczce w Łyczance o 16.00. W niedziele w Łyczance – o 15.00.

4. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcje” organizuje akcję zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci.
Przy naszym kościele, zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem odbędzie się w przyszłą niedzielę. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL.

5. Grupa teatralna „Płomienie kultury” serdecznie zaprasza na spektakl „Fatima”, który odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 19.00 w Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Łyczance. Podczas przedstawienia przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna na pomoc w rehabilitacji Artura Chwistka.

6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza miłośników zdrowego trybu życia na spotkanie organizacyjne dotyczące nowej inicjatywy sportowej w Sieprawiu. Spotkanie odbędzie się w czwartek 12 października o godzinie 18.00 w Domu Kultury.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze Niedzieli polecamy m.in. tekst "Czas podziękowań" o obchodzonym w naszej parafii jubileuszu.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 88 – 166.