Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z racji czytanego dzisiaj listu Episkopatu Polski adoracja będzie w przyszłą niedzielę. Dzisiaj również zmianka różańcowa. Zelatorów prosimy o uzupełnienie list członków Róż Różańcowych.

Nabożeństwa różańcowe. Codziennie, o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 15:30. W Łyczance – w tygodniu o 17.00, w niedzielę o 15.00; w Olszowicach – w tygodniu o 18.00, w piątek o 18.30, w niedzielę - przed Mszą świętą.

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
Wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
Środa – po Mszy o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek - wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.
Zmianka różańcowa i spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

Sobota – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W przyszłą niedzielę obchodzony jest XXI Dzień Papieski. Z tej okazji przy naszym kościele będzie można wesprzeć materialnie stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ul. Kwiatowej nr od 1 do 35.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł o budowie pierwszego w Polsce kościoła pw. bł. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Turystyczna Podkowa serdecznie zaprasza na „Wielką Biesiada Smaków i Rękodzieła Ludowego” 10 października 2021 r. (niedziela) hala sportowa w Sieprawiu, ul. Ks. Jana Przytockiego 10. Start godz. 12:00
W programie:
- degustacja potraw Kół Gospodyń Wiejskich,
- prezentacja wyrobów ludowego rękodzieła,
- dla najmłodszych: dmuchańce, wata cukrowa, popcorn.

Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej serdecznie zapraszają na spotkanie z Panią Katarzyną Ewą Kozubską autorką książki "Całuję rączki, do nóżek upadam. Moja opowieść o galicyjskich krewnych" . Części książki poświęcona jest rodzinie Kozubskich która niegdyś zamieszkiwała Siepraw, gdzie przez długi czas pełnili funkcję Organistów.

Spotkanie autorskie odbędzie się 15 października (piątek) o godzinie 18.00 na sali konferencyjnej przy hali sportowo – widowiskowej w Sieprawiu (ul. Ks. J. Przytockiego 10) wstęp wolny. Będzie możliwość zakupu książki.