Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta. Po każdej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski. Młodzież zbiera do Puszek ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Fundacja wspiera utalentowaną młodzież – uczniów i studentów z ubogich środowisk.

Nabożeństwa różańcowe. Codziennie, o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 15:30. W Łyczance – w tygodniu o 17.00, w niedzielę o 15.00; w Olszowicach – w tygodniu o 18.00, w piątek o 18.30, w niedzielę - przed Mszą świętą.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek - wspomnienie św. Jana XXIII, papieża. O godz. 19.00 – Katecheza przed chrzcielna, na plebanii.

Wtorek – wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera

Środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

Czwartek wspomnienie św. Kaliksta I, papieża i męczennika oraz św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy. Dzień Nauczyciela. O nauczycielach będziemy pamiętać w naszych modlitwach.

Piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Trzeci piątek – Jerycho w Sieprawiu. czas osobistej adoracji najświętszego sakramentu i powierzenia Bogu trudnych spraw.

*Zachęcamy i zapraszamy na Jerycho - na osobistą Adorację w godz. od 15.00 do 21.00. O g. 15.00 – wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia; o g. 21.00 –  Apel Jasnogórski.

Sobota – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

Za tydzień – trzecia niedziela. Ofiary z trzeciej niedzieli są na Inwestycje Parafialne. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Kościoła. Przy naszym Sanktuarium zbiórka do puszek orgaznizowana przez Fundację Votum na rzecz Czesława Wójtowicza, mieszkańca Brzączowic, na rehabilitację po ciężkim wypadku.

Naszych zmarłych polecajmy Bogu w wypominkach. Wypominki można składać od przyszłej niedzieli każdej mszy w kancelarii, natomiast w tygodniu od 17.00 w zakrystii.

Wypominki będą czytane w niedziele przed Mszami o 8.00, 9.30 i 11.00

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ul. Kwiatowej nr od 36 do 57.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł „Po ile ta łaska”, o pieniądzach w parafii.