1. Dziś przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie o godz. 17.00 Msza Święta z procesją światła.
*W Katedrze na Wawelu podczas Mszy Świętej o godz. 10.00, nuncjusz apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio w imieniu Ojca Świętego Franciszka przekaże Księdzu Arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu paliusz, symbol Dobrego Pasterza. Polecamy Bogu posługę pasterską Arcybiskupa, Metropolity Krakowskiego (KOMUNIKAT).

2. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na Mszę Świętą dziękczynną za posługę w Archidiecezji Krakowskiej Biskupa Grzegorza Rysia, który został mianowany ordynariuszem diecezji Łódzkiej. Ta Msza Święta będzie we wtorek 24 X o godz. 18.30 w bazylice mariackiej w Krakowie (KOMUNIKAT).

3. Msze Święte dzisiaj w naszej Parafii – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nabożeństwo różańcowe; 16.00 – Msza Święta.
W sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła własnego.

4. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach różańcowych. Z racji przeżywanego Tygodnia Misyjnego, w tym tygodniu będziemy polecać w naszych modlitwach misjonarzy i dzieła misyjne.

5. Na stolikach z prasą katolicką znajdują się formularze do wypisania wypominków. Przy wypominkach rocznych prosimy zaznaczyć godzinę wypominków: czy przed Mszą Święta o godz. 8.00, czy przed Mszą Świętą o godz. 9.30.

6. Grupa Apostolska i Mały Apostoł zapraszają do nabywania zniczy – cały dochód przeznaczony jest na wyjazdy rekolekcyjne dzieci i młodzieży.

7. Spotkanie Sekcji Gospodarczej DRP – we środę, o godz. 18.30.

8. Bóg zapłać za sprzątnie Domu Bożego i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Górskiej, spod numerów: 14 – 39.

9. Do wieczności odeszli: śp. Adela Figiel i śp. Stanisław Suder.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.