Po południu: 15.30 – Nabożeństwo Różańcowe; 16.00 – Msza Święta.

Przy naszym Sanktuarium zbiórka do puszek orgaznizowana przez Fundację Votum na rzecz Czesława Wójtowicza, mieszkańca Brzączowic, na rehabilitację po ciężkim wypadku.

Nabożeństwa różańcowe. Codziennie, o godz. 17:30, w niedzielę o godz. 15:30. W Łyczance – w tygodniu o 17.00, w niedzielę o 15.00; w Olszowicach – w tygodniu o 18.00, w piątek o 18.30, w niedzielę - przed Mszą świętą.

Młodzież z Grupy Apostolskiej naszej parafii od dzisiejszej niedzieli, przez kolejne niedziele, a także w Uroczystość Wszystkich Świętych rozprowadzać będzie znicze w związku ze zbliżającym się wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby młodzieży zaangażowanej w działalność Grupy Apostolskiej w tym na dni skupienia i wiele różnych inicjatyw.

Spotkanie Grupy Apostolskiej w najbliższą sobotę po Mszy Świętej wieczornej.

Spotkania scholi dziecięco-młodzieżowej w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek święto św. Łukasza, ewangelisty

Środa uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa

Piątek uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego

Naszych zmarłych polecajmy Bogu w wypominkach. Wypominki można składać od przyszłej niedzieli każdej mszy w kancelarii, natomiast w tygodniu od 17.00 w zakrystii. Wypominki będą czytane w niedziele przed Mszami o 8.00, 9.30 i 11.00

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ul. Kwiatowej nr od 57a do 99.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli polecamy m.in. artykuł „Wespół w zespół, czyli współpraca w rodzinie”.

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefę Brewczyńską, jej pogrzeb odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 13:30. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.

rozne-pl-14