1. Msze święte – jak zwykle.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Trzecia niedziela. Ofiary z dzisiejszej niedzieli są przeznaczone a budowę Pomnika św. Jana Pawła II i Tablice poświęcone Bł. Anieli Salawie.
Poświęcenie Pomnika jest przewidziane w uroczystość 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Wizualizacje wkrótce będzie można obejrzeć we wnętrzu Starego Kościoła.

2. We wtorek – spotkanie dzieci z klas III z Sieprawia, Olszowic i Łyczanki, o godz. 18.00.

3. Spotkania kandydatów do bierzmowania: klasy VI – w poniedziałek;
Klasy VII – we czwartek.

4. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Piątek – trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Trwamy na modlitwie przy Wystawionym Najświętszym Sakramencie – proszą o pokój w Ojczyźnie i na świecie.
Zachęcamy do udziału w tej modlitwie - trwa w godzinach od 15.00 do 21.00.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów: 124 – 142.

7. Ks. Roman Zapała (były wikariusz) organizuje autokarową pielgrzymkę do Włoch, w dniach 5-15 sierpnia 2018 r. (11 dni), z okazji 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na papieża i 50-lecia śmierci Ojca Pio. Koszt 2550 zł. W programie między innymi: Cascia, Manopello, San Giovani Rotondo, Pompeje, Neapol, Capri, Rzym, Asyż. Szczegółowe informacje oraz program jest dostępny w zakrystii, a także na stronie internetowej parafii św. Wojciecha w Krakowie.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy recenzję książki o zabitej w Boliwii wolontariuszce z Libiąża i zapraszamy do udziału w konkursie.

9. Do wieczności odeszli: śp. +Maria Talaga, oraz śp. +Maria Kwinta-Chudy (jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00).