1. Dziś przypada wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
*Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 Msza Święta.
*O godz. 14.30- w Sali Konferencyjnej przy Hali Sportowej Gimnazjum,
KONCERT KOLĘD i repertuaru marszowego, w wykonaniu ORKIESTRY DĘTEJ „SIEPRAWIANKA”.

2. Poniedziałek – wsp. bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
Wtorek - wsp. św, Tomasza z Akwinu.
Środa - wsp. św. Anieli Meriici, dziewicy i bł. Bolesławy Marii Lament, dziewicy.
Czwartek - wsp. bł. Bronisława Markiewicza, prezbitera.
Piątek - wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.

3. Sobota – pierwsza sobota. Odwiedziny Chorych, z posługą duszpasterską, od godz. 8.30.
*W sobotę Msza Święta wieczorna będzie o godz. później, czyli o godz. 18.00.
Przepraszamy za zmianę godziny. W tej Mszy Świętej będą mogli wziąć udział uczestnicy Ogólnopolskich Warsztatów Muzyki GOSPEL.
*Koncert Finałowy GOSPEL– w niedzielę 2 lutego, na hali sportowej, o godz. 17.30. Wstęp wolny. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na podopiecznych Fundacji Kasisi. Gościem specjalnym będzie Hołownia.

4. W przyszłą niedzielę – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO /Matki Bożej Gromnicznej/. Na każdej mszy Świętej będzie poświęcenie gromnic. Przynieśmy ze sobą świece/.

5. Bóg zapłać za ofiary z trzeciej niedzieli stycznia na inwestycje parafialne. Złożono 7.503 zł.
Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na dekorację. O sprzątanie Domu Bożego prosimy następne Rodziny z rejonu Psiara.

6. Ponownie zachęcamy do lektury Pisma Świętego. Są jeszcze do zabrania książeczki, które okażą się bardzo pomocne w systematycznej lekturze Biblii.

7. Sprowadziliśmy większą ilość Tygodnika Katolickiego NIEDZIELA (nr 3 z 19 stycznia).
W dodatku „Niedziela Małopolska” jest relacja z Konkursu Szopek w naszej Parafii, pod tytułem „Wspólnie można wiele”. Do tego numeru Niedzieli jest dołączony gratisowo tekst Adhortacji Apostolskiej Ojca Świętego Franciszka EVANGELIUM GAUDIUM /Radość Ewangelii/. Zachęcamy do nabycia.
W „GOŚCIU NIEDZIELNYM” znajdziemy płytę z najsławniejszymi utworami MOZARTA.

8. Urząd Miasta i Gminy Świątniki Górne przypomina wszystkim właścicielom nieruchomości położonych w miejscowości Olszowice, o obowiązku złożenia deklaracji dotyczącej wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2014 r. Punkt przyjmowania deklaracji UMiG w Świątnikach Górnych, ul Bruchnalskiego 36, pokój nr 002.
*Zakład Leczniczy dla Zwierząt w Myślenicach, będzie przeprowadzał akcję szczepienia psów w Sieprawiu i Łyczance w dniu 1 lutego br. (sobota).

INTENCJE MSZALNE: 27 I – 2 II 2014 r.

Poniedziałek:

1) +Krystyna Burda.

2) +Katarzyna Szczurek +Jan m. +Włodzimierz wnuk.

17.00:

+Wiesław Pamuła –od syna Piotra z narzeczoną.

Wtorek:

1) +Helena Król

2) ++Rodzice, ++rodzeństwo ++krewni i ++dobrodzieje.

Środa:

+Helena Matoga 11 r. śm.

Czwartek:

6.30:

1) +Martyna Okrzesik –od koleżanek z pracy TVP.

2) W intencji Ojca Świętego.

Piątek:

6.30:

+Kazimierz Suder +Stefania ż. +Bronisław s.

1) +Krystyna Burda.

2) +Stefania Suder 40 r. śm. +S. zakonna Bronisława c. +Kazimiera c.

Sobota:

1)+Stefan Suder +Kazimierz m. +Barbara wnuczka

2) +Matoga Michał w r. śm.

17.00:

1) +Michał Dobosz 3 r. śm. +Rozalia ż. +Kazimierz s.

2) +Henryk Siatka 4 r. śm. +Antonina ż.

Niedziela:

+Witold Wielgus 3 r. śm.

8.00:

+Tadeusz Król 5 r. śm.

9.30:

+Aniela Gawęda +Stanisław m.

11.00:

ZA PARAFIAN.

16.00:

+Wiesław Pamuła –od córki Bogusławy z mężem i dziećmi.