1. Dziś Niedziela Powołań. Gościmy kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii. Dziękujemy Księdzu Rektorowi WSD za posłanie do nas alumnów, za wspólną modlitwę, aby nie zabrakło gorliwych i świętych kapłanów. Goszczącym u nas klerykom życzymy, aby z radością szli za głosem Chrystusowego Powołania.
*Po południu: godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.

2. Do wtorku, przed Mszą Świętą wieczorną, o godz. 16.30 – będą wypominki jednorazowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3. Środa - ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ (święto).
*Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – wsp. Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
*We czwartek do godz. 12.00 będzie przeprowadzana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Złomowany sprzęt elektryczny i elektroniczny prosimy składać na parkingu przy Punkcie Informacyjnym. Współorganizatorem bezpłatnej zbiórki na cele misji jest Fundacja Pomocy Kościołowi w Potrzebie. (Zbieramy: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, klimatyzatory, telewizory, radia, magnetofony, magnetowidy, dekodery, telefony, tonery, pralki, lodówki, żelazka, odkurzacze, grzejniki, kuchenki, mikrofalówki, kable, bateria, akumulatory itd.).

*O godz. 17.00 – Msza Święta w intencji Ojczyzny z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po Mszy Świętej, na hali sportowej, program artystyczny, na który serdecznie zaprasza Wójt Gminy Siepraw oraz Przewodniczący Rady Gminy Siepraw. Zachęcamy do licznego udziału w uroczystości.

Piątek - wsp. Św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto Niepodległości.
Dyspenza od wstrzemięźliwości postnej.
* Msze Święte będą – jak w niedzielę. W kościółku św. Marcina odpust, tam suma odpustowa o godz. 11.00.
* O przygotowanie kościółka św. Marcina na uroczystość prosimy rodziny mieszkające na ulicy Królewskiej.
Sobota - wsp. Św. Jozafata, biskupa i męczennika.

4. W przyszłą niedzielę – zamknięcie nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.
*Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
*W naszej Parafii będziemy ponownie gościć Misjonarza z Kamerunu, Ks. Franciszka Filipca.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Wrzosowej, spod numerów: 46-78.

rozne-pl-36