1. Msze Święte – jak zwykle z jedną dodatkową, która będzie odprawiona o godz. 14.00. Nie będzie Mszy Świętej dodatkowej o 18.00. *Święto św. Marka ewangelisty. *Dzień imienin J.E. abpa Marka Jędraszewskiego.*O godz. 15.30 – Nieszpory.

2. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
*Na Tablicy Ogłoszeń można się zapoznać jakie są warunki przyjęcia do Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej.
*Polecajmy w naszych modlitwach, opiece Bożej, wszystkich kleryków, naszego brata Dawida. Diakonów, którzy w tym roku mają otrzymać święcenia kapłańskie a szczególnie naszego diakona Wiktora. Prośmy o łaskę wytrwania w powołaniu dla nich.

3. Środa – Msza Święta według formularza „O powołania kapłańskie” i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, oraz rozpoczęcie Nowenny przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika.
Piątek – Msza święta według formularza „ O powołania do życia zakonnego”.
Sobota – wspomnienie św. Józefa rzemieślnika. Rozpoczęcie Nabożeństw Majowych do NMP. W naszym Sanktuarium o godz. 17.30, W Olszowicach o 19.00.
* Wizyta u chorych z posługą sakramentalną od 8.30.
* Msza Święta w Olszowicach o 19.00 (1 V)

4. Trwają prace konserwatorsko-budowlane przy Kościele św. Marcina. Więźba dachu została zaimpregowana należytymi środkami. Cała powierzchnia dachu – pokryta nowymi gontami.
W ramach pierwszego etapu prac, obecnie jest wykonywane pokrycie wieży nową blachą miedzianą.
*Dziękujemy za ofiary na ten cel i bardzo prosimy o wsparcie tych prac wszystkie Rodziny naszej Wspólnoty. Pochylamy się nad świątynią, która przenosi nas do najdawniejszych dziejów Kościoła w Sieprawiu – prawdopodobnie do wieku XV. To z wiary praojców czerpiemy radość z naszej chrześcijańskiej wiary. Dzięki obecnym pracom ten Symbol będzie trwał ku zadumie i radości nowych pokoleń.

5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek po Mszy wieczornej.
Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych po Mszy wieczornej: środa – 3A, czwartek – 3B, piątek - Łyczanka

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w piątek prosimy Rodziny z ulicy Anieli Salawy, spod numerów: 73 – 93.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W NIEDZIELI polecamy m.in. artykuł pt. „Prawda o szczepionkach”.

8. Do wieczności Bóg powołał: Śp. Józefa Cygana, Śp. Irenę Płachtę. Dobry Jezu a nasz Panie…