1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
*Dziś pierwszy dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Adoracja Najświętszego Sakramentu: po Mszy Świętej o godz. 8.00 do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30 oraz po Sumie do godz.16.00. Od godz. 15.30 Adorację poprowadzi kapłan.
*W Sali Konferencyjnej, w Sieprawiu, o godz. 15.00 – OPŁATEK SENIORA.
*W Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sieprawiu, o godz. 18.00 JASEŁKA „Starcie Dwóch Mocy”.

2. Środa - wsp. św. Jana Bosko, prezbitera.
Czwartek – Pierwszy czwartek. NOWENNA DO BŁ. ANIELI SALAWY.
*Spotkanie formacyjne Trzeciego Zakonu.
*O godz. 16.00, franciszkański Trzeci Zakon poprowadzi ADORACJĘ ŻŁÓBKA.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.
Piątek - Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).
*Msze Święte w Sieprawiu – do południa jak w niedzielę, wieczorna o 17.00; w Olszowicach, o 18.00.
*Na każdej Mszy Świętej – poświecenie gromnic.
* W tym dniu będzie obchodzony XXII Dzień Życia Konsekrowanego.
Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
*Spowiedź Święta na pierwszy piątek będzie: w Sieprawiu, od godz.15.30;
w Olszowicach spowiedź będzie o godz. 17.30.
Sobota - wizyta u chorych z Najświętszym Sakramentem, od godz. 8.30.

3. W przyszłą niedzielę (4 II), o godz. 18.00 w Strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych, Świątnicki Salon Muzyczny zaprasza na koncert „W blasku Karnawału”.

4. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że wnioski o dopłatę do biletów okresowych dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny będą przyjmowane w dniach od 29 stycznia do 9 lutego, w budynku Urzędu Gminy pokój 13. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Siepraw oraz na tablicy ogłoszeń.

5. Kierownik Zakładu Leczniczego dla zwierząt w Myślenicach informuje, że 3 lutego (sobota) będzie przeprowadzona akcja szczepienia psów przeciwko wściekliźnie w miejscowościach Siepraw praz Łyczanka. Punkty szczepień oraz godziny na plakatach.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł „Gdy kultura wyrasta z wiary”, o konkursie szopek w Sieprawiu.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy rodziny z ulicy Długiej spod numerów: 66 -111.

8. Dom Pomocy Społecznej w Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach poszukuje kandydata na stanowisko pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego. Bliższe szczegóły można uzyskać w siedzibie Fundacji w Konarach, nr telefonów podane są z ogłoszeniem w gablotce przy wyjściu z kościoła.