O 15:30 nieszpory, o 16:00 Msza św. i katecheza neokatechumenalna.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana (1815-1888), założyciela salezjanów, wielkiego pedagoga i apostoła młodzieży.

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i katecheza neokatechumenalna.

Czwartek - Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego (zakonnego). Msze św. o 6.30 i o 18.00. W Olszowicach o 18.00. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas. Po Mszy św. o 18.00 nowenna do bł. Anieli Salawy

Piątek - Pierwszy Piątek, spowiedź od godz. 16:30, w Olszowicach od 17:30.

Sobota - Pierwsza Sobota. Dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Odwiedziny u chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę będzie pierwsza niedziela miesiąca i rozpocznie się 40-godzinne nabożeństwo odprawiane w trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post. Adoracja Najśw. Sakramentu w pierwszą niedzielę 40-godzinnego nabożeństwa będzie po każdej Mszy św. a po Sumie o 11.00 - do godz. 16.00 zakończona nieszporami o 15.30.

W przyszłą niedziele będzie możliwość wsparcia w czasie kwesty przed kościołem chorej 9 -letniej Sofii Palij z Ukrainy z diecezji Charkowsko – Zaporoskiej. Kwesta organizowana jest przy wsparciu diecezji rzeszowskiej.

W zakrystii są do nabycia świece gromniczne w cenie 10 zł.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty i środki czystości. O sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8:00 prosimy parafian z ul. Kwiatowej od nr 1 do 50.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz gazetki parafialnej „Archanioł”. W „Gościu Niedzielnym” jest dodatek o św. Janie Pawle II, a w „Niedzieli” polecamy artykuł „Domy, z których wyszliśmy”.