O 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 16.00 Msza Święta.

Kalendarz liturgiczny:

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Piątek - Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 17.00. Dla wszystkich po Mszy św. o 18.00. Dla młodzieży o 20.00. W Olszowicach o 17.30. Po Mszy wieczornej spotkanie dla Grupy Apostolskiej.

Sobota - Pierwsza Sobota. Dzień wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź i Komunia u chorych w domach, u których jeszcze nie był kapłan w czasie Rekolekcji, będzie w sobotę 1 kwietnia od godz. 8:30. Prosimy tych chorych zgłaszać w zakrystii. O godz. 10:00 w salce na plebani spotkanie Małego Apostoła.

W przyszłą niedzielę odbędzie się przy kościele kwesta na leczenie chorej na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) Kamili z Nowego Targu. Na kosztowny lek potrzebnych jest milion złotych. Będzie można nabyć na stoiskach przysmaki z Podhala.

Przyszła niedziela, będzie już Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Na Mszach św. poświęcenie palm. Przed Mszą św. o 11.00 poświęcenie palm przed kościołem i procesja z palmami do kościoła. Po Sumie rozstrzygnięcie konkursu Palm Wielkanocnych i wręczenie nagród.

O godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Rozpoczęcie przy kościółku św. Marcina i zakończenie przy pomniku św. Jana Pawła II.

Niech ta droga krzyżowa będzie również naszym podziękowaniem Panu Bogu za św. Jana Pawła II.

W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne. Dochód przeznaczony jest na działalność Caritasu.

Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za sprzątanie kościoła, za ofiarę na kwiaty i dar ołtarza.

Bardzo dziękujemy parafianom z ul. Jagodowej i Rajskiej za zebrane ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła. Dziękujemy także tym, którzy podjęli się trudu zbierania ofiar na ten cel.

Również chcemy podziękować naszym strażakom za pomoc w przygotowaniu dekoracji głównego ołtarza.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodników: „Gościa Niedzielnego” i „Niedziela” oraz naszej parafialnej gazetki „Archanioł” i „Gość Extra” poświęcony relikwiom Męki Pańskiej w cenie 14 zł. W „Niedzieli” polecamy wywiad pt.” Jesteśmy mu wdzięczni” z zaproszeniem pod Okno Papieskie i art. „Wielkopostne zobowiązanie”.

Z naszej wspólnoty parafialnej w minionym tygodniu pożegnaliśmy śp.  Władysławę Antczak. Polecajmy Ją miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…           

rozne-pl-24
946518
Dzisiaj: 50
Wczoraj: 360
Ten miesiąc: 3.978