1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
*Msze Święte – jak zwykle. Po południu: 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*O godz. 14.00 – pogrzeb Liliany Kudelskiej.

2. Poniedziałek – wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
*XXVII Światowy dzień Chorego.
*O godz. 18.00 – Katecheza przed chrzcielna, na Plebanii.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
Czwartek - Święto Świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.
Powierzajmy Panu Bogu za ich wstawiennictwem nasz kontynent.
Tego dnia przypada również wspomnienie św. Walentego, kapłana, patrona od wielkich chorób oraz patrona zakochanych. Módlmy się za zakochanych o Boże prowadzenie.
*Po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.
Piątek - trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach: 15.00 do 21.00. Gorąco zachęcamy do tej formy uwielbienia Pana Jezusa realnie obecnego w Najświętszym Sakramencie.

3. W przyszłą niedziele, trzecia niedziela. Ofiary z trzeciej niedzieli są przeznaczone na INWESTYCJE PARAFIALNE.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Rozpoczęcie 40-godzinnego nabożeństwa, które będziemy przeżywać przez trzy kolejne niedziele poprzedzające Wielki Post.
Adoracja Najświętszego Sakramentu: po Mszy Świętej o godz. 8.00 do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30 oraz po Sumie do godz. 16.00. Od godz. 15.30 Adorację poprowadzą: w pierwszą niedzielę dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej; w drugą niedzielę kandydaci do bierzmowania; w trzecią niedzielę Franciszkański Zakon Świeckich.

4. Urząd Gminy przypomina, iż rolnicy w miesiącu lutym mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy artykuł "Zabierają dzieci z rodzin" o tym, jak Niemczech odbiera się rodzicom polskie dzieci bez racjonalnych powodów.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 2 – 18.