1. Msze Święte – jak zwykle.
*Dziś jest pierwszy dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy Świętej o godz. ósmej i będzie trwać do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30, oraz kontynuacja adoracji po zakończeniu Sumy do Mszy Świętej o godz. 16.00. Od 15.30 będą, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, odśpiewane Nieszpory oraz Modlitwa za Ojczyznę.
*Przy naszym Sanktuarium jest przeprowadzana Kwesta, zorganizowana przez „Fundację Zbieramy Razem” na pomoc Klaudii Mistarz z Wiśniowej, chorej na mózgowe porażenie dziecięce. Za pomoc w zbiórce na operację dziecka – Bóg zapłać.

2. Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
*O godz. 18.00 – katecheza przed chrzcielna, na Plebanii.
Wtorek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
*XXVI Światowy Dzień Chorego.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
*Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej (po Mszy Świętej wieczornej).
Piątek (14 lutego) – święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
Powierzajmy Panu Bogu za ich wstawiennictwem nasz kontynent.
Tego dnia (piątek) przypada również wspomnienie św. Walentego, patrona od wielkich chorób, a także patrona zakochanych. Módlmy się za zakochanych o Boże prowadzenie.

3. W przyszłą niedziele, na Sumie, uroczyste udzielenie sakramentu chrztu.
*Na każdej Mszy Świętej Duszpasterska Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na Inwestycje Parafialne. Prosimy o ofiary na ten cel. Z racji świętowania 25 lecia konsekracji kościoła, w którym wspólnie wielbimy Boga, pragniemy odnowić zarówno Sanktuarium jak i kościół św. Marcina i Stary Kościół. Troska o powierzone nam świątynie jest znakiem naszej miłości do Boga i Kościoła. Prosimy o ofiary. Za wszelkie ofiary - Bóg zapłać.

4. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej zaprasza na otwarcie wystawy fotograficznej pod tytułem „KARPATY BLISKIE I DALEKIE, 10 lutego, o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Sieprawiu.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Myśliwskiej, spod numerów: 3 – 27.

6. Do wieczności Bóg powołał śp. +Zofię Podobińską i śp. +Annę Matogę.

Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie!