1. Dziś rozpoczynamy CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO. Będzie ono trwało przez trzy kolejne niedziele przed Wielkim Postem. Zachęcamy do spotkania z naszym Zbawicielem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Postarajmy się o chwilę adoracji wynagradzającej za nasze osobiste i społeczne grzechy. Adoracja będzie po „ósemce” do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30, oraz po Sumie do godz. 16.00, czyli do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 16.00. O 15.30 będą Nieszpory wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Poniedziałek – Katecheza przed chrzcielna, na plebanii, o godz. 17.30.
Wtorek - ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA, MNICHA I METODEGO, BISKUPA, patronów Europy, oraz św. Walentego.
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Piątek - Trzeci piątek. JERYCHO W SIEPRAWIU. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, zakończenie Apelem Maryjnym o godz. 21.00. Od 15.00 do 21.00 każdy może chociaż krótką chwilę poświęcić na Adorację błagalną w swoich intencjach, w intencjach Kościoła Świętego czy też w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy i zachęcamy.

3. W przyszłą niedzielę, na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
Trzecia niedziela miesiąca – Duszpasterska Rada Parafialna, podczas każdej Mszy Świętej, będzie zbierać ofiary na INWESTYCJE PARAFIALNE.

4. Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywać od czwartej Niedzieli Wielkiego Postu, od 26 do 29 III. Rekolekcje poprowadzi Ks. dr Bogusław Mielec. Program Rekolekcji zostanie doręczony do każdej rodziny. Prosimy o modlitwy w intencji naszych duchowych ćwiczeń rekolekcyjnych. Prośbę prosimy przekazać również naszym chorym, aby swoje cierpienia ofiarowali Bogu w intencji naszego nawrócenia.

5. 17 lutego (piątek) DZIEŃ BADAŃ SŁUCHU w SIEPRAWIU.
Mieszkańcy Gminy Siepraw, którzy ukończyli 40 lat, będą mieli okazję za darmo przebadać się pod kątem chorób uszu, w Centrum Medycznym, ul. Jana Pawła II 38, w godzinach od 9.00 do 14.00, dla 30 wcześniej zarejestrowanych osób. (Tel. 12.352-67-79).

6. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu organizuje kurs języka hiszpańskiego dla początkujących. Szczegółowe informacje na plakatach.
*Koło Turystyczne zaprasza do udziału w wycieczce do Browaru Żywiec w dniu 18 lutego – sobota, zapisy w Domu Kultury.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego prosimy Rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 53 – 72.