1. W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.
*Dzisiejsza składka, w trzecią niedzielę, jest na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za troskę o potrzeby Kościoła.

*Dziś pierwszy dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Adoracja Najświętszego Sakramentu: po Mszy Świętej o godz. 8.00 do rozpoczęcia Mszy Świętej o godz. 9.30 oraz po Sumie do godz. 16.00. Od godz. 15.30 Adorację poprowadzi kapłan z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej.

2. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III Gim.
Piątek - Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
Sobota - wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. 14 lutego Arcybiskup Marek Jędraszewski nagrodził Laureatów międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod tytułem „Jak Karol został Papieżem”. Wśród zwycięzców Konkursu są uczniowie Szkoły Podstawowej w Sieprawiu: Urszula Grabowska i Ania Grabowska oraz Joasia Bobek. Dzieci w ten sposób włączyły się w obchody 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Gratulujemy dzieciom, Rodzicom, Szkole i opiekunowi - Katechecie panu Krzysztofowi dziękując za piękne rozsławianie Sieprawia, rodzinnej Parafii Bł. Anieli Salawy.

4. Przepraszamy za błąd w wyznaczeniu rodzin do sprzątania kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 121 – 133.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy artykuł o jubileuszu o. Leona Knabita, który zdradza przepis na życiowy sukces.

6. Do wieczności odszedł śp. +Tadeusz Paciorek i śp. +Czesława Chorobik – jej pogrzeb będzie w środę o godz. 15.00. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.