Dziś druga niedziela 40-godzinnego Nabożeństwa. Adoracja Najświętszego Sakramentu, wystawionego w monstrancji będzie po Mszy Świętej o 8.00 do 9.30 i po Sumie o 11.00 do godz. 16.00.  O 15.30 Nieszpory.  Po Mszy św. o 16:00 katecheza neokatechumenalna.

Dzisiaj przed kościołem w Sieprawiu i kaplicą w Olszowicach trwa kwesta na pomoc dla rodziny Kasperczyków z Olszowic pod hasłem: „Pomóżmy odwrócić choć odrobinę ten tragiczny los”.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Na Mszę św. o 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.

WtorekŚwięto Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa.  (IX w.) Apostołów Słowian i patronów Europy.

Środa - Po Mszy św. o 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i katecheza neokatechumenalna.

Piątek - Trzeci piątek – JERYCHO W SIEPRAWIU. Możliwość prywatnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godzinach 15.00 – 21.00. Rozpoczęcie – wspólnym odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie – wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i błogosławieństwem Najśw. Sakramentem. Zapraszamy młodzież na spotkanie Grupy Apostolskiej po Mszy wieczornej.

Sobota – o godz. 10:00 w salce na plebani spotkanie scholii oraz małego apostoła. Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w tych wspólnotach.

W czwartek 15 lutego kancelaria będzie czynna tylko rano od 8.00 do 9.00

W przyszłą niedzielę, na Sumie o 11.00 – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.

W następną niedzielę (3 niedziela miesiąca) składka na inwestycje. Szczególnie na wymianę drzwi w kościele.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty i środki czystości. O sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8:00 prosimy parafian z ul. Uroczej i Dobrej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, miesięczników: „Małego Gościa” i „Staś” dla dzieci. W tygodniku Niedziela polecamy artykuł: „Cierpienie otwiera nam oczy”.

"Urząd Gminy Siepraw przypomina, iż rolnicy w miesiącu lutym br. mogą składać wnioski o zwrot akcyzy paliwowej"