1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy drugi dzień 40-godzinnego Nabożeństwa. Przebłagalna Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy Świętej po „ósemce” do 9.30 i po Sumie do godz. 16.00. Od godz. 15.30 Adorację poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
*Za tydzień Adorację poprowadzą kandydaci do sakramentu bierzmowania.

2. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Piątek - Pierwszy Piątek. Spowiedź od godz. 15.30; w Olszowicach – o godz. 17.30.
Sobota – Pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.

3. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie po każdej Mszy Świętej oraz po Sumie do godz. 16.00.
*Chór Parafialny wyjedzie do Zakopanego, gdzie w Parafii Świętej Rodziny uświetni liturgię Mszy Świętej.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych odbędzie się we czwartek.
Przypominamy, że Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej będzie udzielony naszej młodzieży 2 kwietnia b.r.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00 prosimy Rodziny z ulicy Jana Pawła II spod numerów: 134 – 142.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy wywiad ze stuletnia siostrą z Rzymu, która znała Piusa XII i kolejnych papieży. W Gościu Niedzielnym artykuł Savoir-vivre w Kościele – co wolno, a czego nie należy robić w murach świątyni i poza nimi.

7. Do wieczności Bóg powołał śp. +Ryszarda Króla, śp. +Czesławę Chorobik, śp. +Andrzeja Kluskę oraz śp. +Weronikę Siatka.
Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.