Grupa Sieprawska włącza się w trasę św. Sebastiana z Wieliczki do Kalwarii Zebrzydowskiej (jest to kontynuacja trasy, więc wcześniejsze stacje trzeba odprawić we własnym zakresie). Wyruszenie w trasę o godzinie 21.00 spod kościoła w Sieprawiu. Szacowane godziny przybycia do Kalwarii to 6-8 rano, zależnie od tempa.

Długość trasy to około 31-34 km dróg raczej polnych i leśnych.
Uczestnicy mogą, ale nie muszą rejestrować się na stronie internetowej EDK (www.edk.org.pl) na trasie św. Sebastiana nr 481, zapisy do piątku włącznie.
Jest możliwość zamówienia pakietów osobistych za cenę 10 zł, w skład pakietu wchodzą: odblask, plakietka EDK oraz książeczka z rozważaniami Drogi Krzyżowej.
Można pobrać z Google Plus aplikację na smartfon EDK z wgraną trasą i rozważaniami do słuchania, to może być wygodna forma (chociaż nie chodzi tu o wygodę bo to Droga Krzyżowa w końcu).

Kwestia powrotu z Kalwarii dopiero się rodzi.

Na pytania techniczne co do ubioru i dodatkowego wyposażenia to :
- wygodne buty bo trasy raczej polne
- latarka lub czołówka (baterie na zapas)
- jakiś prowiant na drogę tj. dobrze mieć herbatę w termosie i kanapki by się posilić.

WSKAZANE JEST ZABRAĆ ZE SOBĄ KRZYŻ ZROBIONY Z DRZEWA (np. z patyków).

Wszelkie sprawy kontaktowe, zamówienie pakietów itp. info u p. Pawła Grochala: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis trasy

Mapy

rozne-pl-67
940512
Dzisiaj: 35
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3.038