1. Życzymy wszystkim Parafianom, mieszkańcom i przybyłym na Święta Gościom – radosnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, Świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa.
Niech Zmartwychwstały Chrystus, udzieli każdemu daru Pokoju. Trwajmy przy Zwycięskim Chrystusie, który jest najpewniejszą Drogą, jedyną Prawdą i pełnią Życia.
Idźmy tą Drogą. Dawajmy świadectwo o tej Prawdzie. Radujmy się Życiem, które zmienia się, ale się nie kończy.

2. Przeżywając radosne Święta Wielkanocne pragniemy podziękować wszystkim, którzy na różne sposoby włączyli się do przygotowania obchodu tych Świąt w naszej wspólnocie Parafialnej: Młodzieży, Służbie Ołtarza, Chórowi, Scholom, Orkiestrze, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Trzeciemu Zakonowi, Żywym Różom, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, Katechetom, Wolontariuszom i Sekcji Charytatywnej, sprzątającym kościół i wokół kościoła, dekorującym ołtarze – za Ciemnicę i Grób Pański, panu Kościelnemu, panu Organiście. Dziękujemy za liczny udział w adoracjach i obrzędach Triduum Sacrum. Szczególne podziękowanie dla Księży Wikariuszy: Księdzu Wojciechowi i Księdzu Bartłomiejowi.
Dziękujemy za świąteczne życzenia od osób prywatnych, od Samorządu, instytucji, Parlamentarzystów.

3. Święte Triduum Paschalne rozpoczęte w Wielki Czwartek, kończy się Nieszporami Niedzieli Wielkanocnej. Nieszpory – po południu, o godz. 15.30, a po nich – Msza Święta, o godz. 16.00.