1.  Dzisiaj pragniemy przede wszystkim bardzo serdecznie podziękować za obecność Parafian  podczas wspólnego przeżywania TRIDUUM SACRUM w naszym kościele.

Bóg zapłać za pomoc w dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego – pani Katechetce Dorocie Suder z  Grupą Apostolską i z Księdzem Wojciechem Gazdowiczem; Służbie Ołtarza z Księdzem Wojciechem Leśniakiem; Służbie Kościelnej oraz panu organiście i panu kościelnemu. Bóg zapłać panu Katechecie Krzysztofowi Kowalczykowi i Duszpasterskiej Radzie Parafialnej – za prowadzenie adoracji i modlitewnych czuwań; Scholi  Angeli za choralne opracowanie Męki Pańskiej; Ochotniczym Strażom Pożarnym za tradycyjne czuwanie przy Grobie Pańskim.

Bóg zapłać! za uświetnienie Procesji Rezurekcyjnej: Orkiestrze Sieprawianka; niosącym baldachim Dziękujemy Trzeciemu Zakonowi, Młodzieży i dzieciom za niesienie feretronów.

Szczególne dzięki Sekcji Charytatywnej i wolontariuszom za okazaną pomoc rodzinom  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Dużą pomocą była zorganizowana zbiórka żywności w sklepach Centrum. Bóg zapłać wszystkim, którzy napełniali kosze Caritas artykułami spożywczymi.

Bóg zapłać za otrzymane od wielu osób i instytucji  Świątecznych Życzeń.

I my, kapłani, z głębi serca życzymy Wam Bracia i Siostry – Parafianom i Świątecznym Gościom - wytrwania w tej radości i nadziei, jaką zostały napełnione nasze serca przez Chrystusa Zmartwychwstałego. Trwajmy w Wierze. Bądźmy Solą ziemi. Podążajmy za Chrystusem Ukrzyżowanym i Zmartwychwstałym.

2. Jutro wypada ósma rocznica śmierci bł. Jana Pawła II..

Czwartek – pierwszy Nowenna do Bł. Anieli Salawy.

Piątek       - pierwszy piątek. Spowiedź od godz. 17.00; w Olszowicach o 18.30.

Z racji uroczystego charakteru oktawy Wielkanocy nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Sobota    - pierwsza sobota. Wizyta u Chorych z posługa sakramentalną – od godz. 8.30.

3. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Miłosierdzia Bożego oraz zawierzenia świata miłosierdziu Bożemu. *Przy naszym Sanktuarium odbędzie się kwesta POLA NADZIEI na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. *Po Mszy Świętej wieczornej – kontynuacja Nawiedzenia rodzin przez relikwie Bł. Anieli Salawy.

4. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały kościół w Wielki Czwartek i w Wielką Sobotę.
O sprzątnie domu Bożego w sobotę o godz. 8.00 prosimy rodziny ze Wsi II: 288, 1074, 483, 438, 840, 1210, 33, 425.

5. Msze Święte wieczorne w dni zwykłe będą o godz. 18.00. /Rano bez zmian - 6.30/. W Oktawie Wielkanocy przychodźmy jak najliczniej na Msze Święte i korzystajmy jak najdłużej z daru Komunii Świętej.