1. Msze Święte – jak w niedzielę.
*Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
*Na Sumie – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu świętego.

2. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Uroczystość Bożego Miłosierdzia – w Niedzielę po Zmartwychwstaniu. Centralne uroczystości - w Sanktuarium w Łagiewnikach.
*Przy naszym Sanktuarium, w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się KWESTA POLA NADZIEI na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

3. Dni w Oktawie po Zmartwychwstaniu Pańskim są jak jeden świąteczny dzień.
W piątek, w Oktawie, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W pierwszy czwartek: Nowenna do Bł. Anieli Salawy. Spotkanie Trzeciego Zakonu. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, z klas III. Bierzmowanie będzie 16 VI. Sakramentu udzieli Bp Damian Muskus.
*Pierwsza Komunia Święta będzie 13 maja.
*W pierwszy piątek, spowiedź święta - od godziny 16.30; w Olszowicach – o 18.30.
*W pierwszą sobotę – odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną.

5. W kwietniu rozpoczniemy prace przygotowawcze pod jubileuszowe inwestycje na 100-lecie odzyskania Niepodległości: pomnik św. Jana Pawła II i cztery Tablice poświęcone Bł. Anieli Salawie. Wizualizacja założenia – w krótce. Mamy wiarę, że to dzieło znajdzie uznanie i wsparcie u wielu Parafian.

6. Świątnicki Salon Muzyczny serdecznie zaprasza na Koncert Krakowskiego Kwartetu Gitarowego, który odbędzie się w niedzielę 8 kwietnia o godz. 18.00 w strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych. Wstęp wolny.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Zarusinki, spod numerów: 64 – 101.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, W świątecznej Niedzieli polecamy m.in. artykuły poświęcone św. Janowi Pawłowi II w przypadającą 2 kwietnia kolejną rocznicę śmierci.

9. Do wieczności odeszli: śp. +Adam Baran i p. +Anna Brózda.

Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie.