1. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00; po południu o godz. 14.00, 16.00 i 18.00.

2. Na Mszy Świętej, o godz. 11.00 – uroczyste udzielenie sakramentu chrztu dzieciom.

3. Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych.
Sekcji Charytatywnej i Młodzieży pod opieką Ks. Michała, za świąteczne paczki dla ubogich.
Dekoratorom Ciemnicy i Grobu Pańskiego pod opieką Ks. Bartłomieja.
Za troskę o bieliznę ołtarzową, pani Janinie.
Bóg zapłać panu Kościelnemu i panu Organiście oraz Ministrantom, lektorom – całej Służbie Liturgicznej.
Bóg zapłać Gosi, która pełniła funkcje kantora – za piękny śpiew.
Bóg zapłać Alicji za głębokie teologicznie komentarze podczas obrzędów Paschalnych.
Bóg zapłać panu Pawłowi za zorganizowanie transmisji Obrzędów liturgicznych z naszego Sanktuarium.
Bóg zapłać panu Danielowi za pomoc przy Ciemnicy i Grobie Pańskim i zadbanie, aby każda żarówka była wymieniona.
Bóg zapłać Duszpasterskiej Radzie Parafialnej oraz FZŚ za aktywny udział w obchodach Triduum.
Bóg zapłać wszystkim: zgromadzonym w kościele, wokół kościoła, w domach – uczestniczących przez przekazany obraz drogą transmisji za wspólną modlitwę i celebrację wydarzeń Zbawczych w czasie Triduum i Rezurekcji – za wspólne przeżywanie Wielkiejnocy. Dziękujemy za otrzymane świąteczne życzenia od instytucji i osób prywatnych.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. *O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Zakątek.

5. Na szczęśliwe przeżywanie Świąt Paschalnych, życzymy wszystkim zdrowia i obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Szczęść Boże.