1. Na Sumie, uroczyste przyjęcie i błogosławienie nowych członków Służby Liturgicznej (ministrantów).
*Po Sumie, wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za odmówienie tego aktu w uroczystość Chrystusa Króla można uzyskać odpust zupełny.
*Po południu, o godz. 15.30 – Nieszpory; 16.00 – Msza Święta.
*Dzisiaj gościmy Bonifraterską Fundację Dobroczynną z Konar, która przy naszym Sanktuarium przeprowadza zbiórkę pieniężną na nowego BUSA dla Środowiskowego Domu Samopomocy tejże Fundacji. Bóg zapłać za wsparcie jakże potrzebnej działalności Fundacji, z której w każdej chwili może ktoś z nas potrzebować.

2. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy dzieci, chcące śpiewać w scholi parafialnej, na spotkanie organizacyjne.
Sobota - pierwsza sobota. Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną.

3. W sobotę kończy się rok liturgiczny 2017/2018.
*W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela adwentu. Początek Nowego Roku Kościelnego.

4. Chór Parafialny, który już przeszło dwa lata uświetnia nam uroczystości religijne i patriotyczne zaprasza chętnych, którzy chcieliby do niego dołączyć. Próby i ćwiczenia Chóru odbywają się co tydzień – we wtorek, o godz. 19.30. Serdecznie zachęcamy.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na dekorację ołtarza. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy rodziny z ulicy Słowiańskiej, spod numerów: 3 – 22.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do dzisiejszego MAŁEGO GOŚCIA jest dodany lampion na roraty, a w dzisiejszym numerze GOŚCIA NIEDZIELNEGO, jako dodatek – znajdziemy kalendarz na rok 2019. W bieżącej Niedzieli polecamy zapowiedź konkursu szopek oraz relacje ze świętowania 100 lecia niepodległości w różnych miejscach Małopolski.

7. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 22.06-29.06.2019 r.
W programie Padwa, San Giovanni Rotondo, Manopello, Góra św. Anioła – Gargano, Monte Cassino, Rzym, Watykan, Asyż. Koszt to 1790 zł i 70 euro. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej oraz na ulotkach w zakrystii. Zapisy do 15 XII br. u ks. Wojciecha, przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 500 zł.

8. Do wieczności odszedł Krzysztof Selecki. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać, Panie.

rozne-pl-56