1. Na Sumie, uroczyste przyjęcie i błogosławienie nowych ministrantów.
* Po Sumie, wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za odmówienie tego aktu w dzisiejszą Uroczystość można uzyskać odpust zupełny.
* Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz ubogich, Bóg zapłać za wsparcie dla potrzebujących.
* Po południu, o godz. 15:30 – Nieszpory i modlitwa za Ojczyznę; o 16:00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
Środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Czwartek – Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8.
Sobota – Święto św. Andrzeja, apostoła. Od 16:00 Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

3. W sobotę kończy się rok liturgiczny 2018/2019.
* W przyszłą niedzielę – pierwsza niedziela Adwentu. Początek Nowego Roku Kościelnego

4. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę na Bałkany, zapisy do końca listopada. Informacje u ks. Bartłomieja.

5. Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Łyczance o godz. 17:00, przedstawienie, z którego dochód będzie przeznaczony na nową salę językową.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8:00 prosimy Parafian z ul. Krętej, spod numerów od 6 do 40.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuł o jednej z najstarszych parafii pw. św. Katarzyny w archidiecezji krakowskiej.

8. Do wieczności Bóg powołał śp. Apolonię Nowak. Dobry Jezu a nasz Panie…