1. Po Sumie, wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za odmówienie tego aktu w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny.
*Dziś przypada także wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.
*Po południu, o godz. 15.30 – Nieszpory z Modlitwą za Ojczyznę; 16.00 – Msza Święta.

2. Wtorek - wspomnienie świętych męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
Środa - wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
*Solenizantom składamy życzenia: obfitych Bożych łask!

3. W sobotę kończymy rok liturgiczny 2019/2020.
Jest to ostatnia sobota miesiąca. O godz. 16.00 – będzie nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
*W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.

4. W zakrystii można nabyć ŚWIECE CARITAS NA STÓŁ WIGILIJNY, w ramach akcji Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2020.

5. Schola Emmanuel serdecznie zaprasza na Kiermasz Ozdób Świątecznych, który odbędzie się przy naszym Sanktuarium w przyszłą niedzielę (29 XI). Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego. Zakupu ozdób świątecznych można będzie dokonać również przez Internet na profilu Scholi na Facebooku.

6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Rodziny z ulicy Długiej, spod numerów: 19 – 34.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku NIEDZIELA polecamy między innymi wywiad, nawiązujący do młodzieży i aktualnych problemów społecznych: „Potrzebna jest spokojna rozmowa”.