1. W uroczystość Najświętszej Trójcy, w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
*Po południu: 15.30 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
16.00 – Msza Święta.

2. Poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

3. Wtorek – o godz. 6.30 Msza św. w intencji śp. Ks. Antoniego Rusinka z okazji 23 r. śm.

4. Czwartek - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA i KRWI CHRYSTUSA (Bożego Ciała). Msze święte będą o godz. 6.30, 8.00, 9.30 – z procesją Bożego Ciała, na zakończenie Procesji (około 11.30) w Starym Kościele i o godz. 16.00; w Olszowicach – Msza Święta o godz. 8.00.
Ołtarz I będzie przy Domu Kultury; II przy Róży; III przy posesji rodziny Sudrów; IV przy Pomniku św. Jana Pawła II i bł. Anieli Salawy. Bóg zapłać za przygotowanie ołtarzy przez parafian z wyznaczonych ulic.
*Nad bezpieczeństwem Procesji będzie czuwać Ochotnicza Straż Pożarna.
*Przyjdźmy jak najliczniej na Procesję z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Niech przyjdą dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych, dziewczynki sypiące kwiaty, chłopcy dzwoniący na dzwoneczkach, feretrony, poczty sztandarowe, Orkiestra, Chór Parafialny, Ochotnicza Straż Pożarna, Franciszkański Zakon Świeckich, Żywe Róże, Grupy Formacyjne, młodzież, - przyjdźmy wszyscy wyznać naszą wiarę.

5. W trosce o pobożne przygotowanie się do tej religijnej uroczystości zachęcamy do spowiedzi. Spowiadamy codziennie pół godziny przed Mszą Świętą. Na zakończenie Roku Szkolnego będzie spowiedź we wtorek od godz. 16.30. Zachęcamy do spowiedzi wszystkie dzieci szkolne.

6. Zakończenie Roku Szkolnego – we środę. W tym dniu Msza Święta dziękczynna za szczęśliwy Rok: dla Szkoły Podstawowej z Sieprawia i z Łyczanki i klasy III Gimnazjalnej, o godz. 8.00; dla Szkoły
w Olszowicach, w tamtejszym kościele również o 8.00.

7. W przyszłą niedzielę (23 VI), CHÓR ANGELI pod kierunkiem pani Ewy Kapelskiej - Słysz będzie obchodził 20-lecie istnienia i działalności artystycznej. Z tej okazji odbędzie się koncert Jubileuszowy w Starym Kościele, na który wszystkich zapraszamy. – na godz. 18.00.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego we środę prosimy rodziny z ulicy Parkowej, numery: 26 – 37.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, w dzisiejszej Niedzieli polecamy m.in. relację z uroczystości ku czci św. Rity we Włosani.

10. Gmina Siepraw zachęca do skorzystania ze spotkania informacyjnego na temat programu „Czyste powietrze”. Spotkanie odbędzie się 24 VI 2019 r. w budynku GOKiS, ul. Jana Pawła II 30 o godz. 16.00, oraz od 10.00 do 15.30 w formie indywidualnych konsultacji po wcześniejszym zgłoszeniu.
W dniu 25 czerwca (wtorek) o godz. 19:00 w Domu Kultury w Sieprawiu odbędzie się spotkanie w sprawie szczepień. Szczegóły na stronie internetowej Gminy Siepraw.

11. Do wieczności odeszli: +Anna Orzechowska i + Franciszka Romaniec.
Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.