1. Wczoraj na Wawelu odbyła się uroczystość Konsekracji nowego biskupa pomocniczego dla naszej Archidiecezji Ks. Profesora Papieskiego Uniwersytetu w Krakowie, a zarazem Rektora Wyższego Seminarium Duchownego - Janusza Mastalskiego. Konsekracji dokonał Arcybiskup Marek Jędraszewski. Nowego Biskupa polecamy w naszych modlitwach Opiece Bożej, aby był gorliwym Pasterzem Bożego Ludu.

2. Dziś pierwsza niedziela: adoracja Najświętszego Sakramentu.
*Błogosławienie kredy i kadzidła. Kredę i kadzidełko rozprowadzają ministranci.
*Składka przeznaczona jest na misje.
*Dziś obchodzony jest Dzień Misyjny Służby Liturgicznej.
O godzinie 17.00 – Opłatek ministrantów z posumowaniem roku.

3. Tradycyjnie w Uroczystość Trzech Króli, o godz. 14.30, w naszym Sanktuarium, odbędzie się dzisiaj koncert kolęd pod nazwą A MY DO BETLEJEM w wykonaniu Chóru Dziecięcego Szkoły Podstawowej w Sieprawiu z Zespołem Kameralnym Gminy Siepraw, na który serdecznie zapraszamy.

4. W dniach 11-13 stycznia w Sieprawiu odbywać się będą XIII Warsztaty Gospel.
*W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta uczestników Warsztatów Gospel, a Finałowy Koncert – w niedzielę, za tydzień o godz. 17.30 na hali sportowej. Podczas koncertu zbierane będą datki na Fundację Okno Nadziei.

5. W niedzielę, 13 stycznia, na Plebani, o godz. 17.00 – Opłatek Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Na Opłatek zapraszamy również Sympatyków Trzeciego Zakonu.

6. W zakrystii lub w Urzędzie Gminy są zapisy na Opłatek Seniorów 20 stycznia. Można się zapisać do 14 stycznia.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty. O sprzątanie Domu Bożego w sobotę, o godz. 8.00, prosimy Parafian z ulicy Jana Pawła II, spod numerów: 23 – 44.

8. Do wieczności odeszli: śp. +Jerzy Dyrda, oraz śp. +Helena Matoga. -Jej pogrzeb będzie jutro /poniedziałek/ o godz. 14.30.

9. PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ